за нас

Quzhou Нов Ладење материјал копродукции, ООД основана тим за продажба кој има повеќе од 12years од продажбата на искуство. Се фокусира на развој и продажба на хемиски производи. Таа се наоѓа inQuzhou градот, каде што има многу хемиски производство на претпријатијата и удобен транспорт.

Компанијата регистриран капитал од 3 милиони јени, на годишно ниво продажба изнесува повеќе од 100 милиони јени, дека главни производи се средства за ладење, метан хлорид и други хемикалии.

Компанијата изгради фабрика во јужниот дел на градот провинцијата Жеџијанг Quzhou, ангажирани во мешање и пакување на сите видови на нови средства за ладење, база на своја фабрика и тим за продажба

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

WhatsApp Online Chat !