Контакт -. Quzhou Huafu NewRefrigeration материјал копродукции, ООД

Контактирајте не

Quzhou Huafu Нов Ладење материјал копродукции, ООД

адреса

Бр.48 Donggang 1 -ви пат,

Националниот Зелена индустрија Кластеринг зона,

Quzhou, Жеџијанг Кина

Е-пошта

sales@nb-skss.com

skkd0250@sina.com

телефон

Тел: + 86-570-8883057

Тел: + 86-570-8883053

Факс: + 86-570-8883055

часа

Понеделник-Петок: 8:30-17:00

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

WhatsApp Online Chat !