Huafu метил хлорид

Huafu метил хлорид

Краток опис:

информации за производот име: метил хлорид Бренд: Huafu Продуцент: бр.48 Donggang 1-ви пат, Quzhou Сити, Жеџијанг, Кина Складирање: Во сенка, не директно на сонце МФ: CH3CH2CH3 丽: 44. 10 Физички и хемиски својства:: безбоен, без мирис, точка на вриење: -42. 1 ° C, Критична температура: 96,6 ° C; Критички притисок Mpa: 4,248, ODP: 0, БПП: 3.3 УПОТРЕБА: За разладување, за централно cinditioning воздух, топлински пумпи, клима cinditioning и други мали апарати за ладење опрема, замена ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Информации за производот
  Име: метил хлорид Бренд: Huafu
  Продуцент: бр.48 Donggang 1-ви пат, Quzhou Сити, Жеџијанг, Кина
  Складирање: Во сенка, не директно на сонце

  МФ: CH3CH2CH3丽: 44. 10
  Физички и хемиски својства:: безбоен, без мирис, точка на вриење: -42. 1 ° C,
  Критична температура: 96,6 ° C; Критички притисок Mpa: 4,248, ODP: 0, БПП: 3.3
  УПОТРЕБА: За разладување, за централно cinditioning воздух, топлински пумпи, клима cinditioning и други мали апарати за ладење
  опрема, замена на HCFC- 22, исто така, може да се користи за метал гас.
  Пакување:
  еднократна Волумен: 5kg / 13.4L, 5. 5kg / 13.4L, 9kg / 22.3L, 9. 5 g / 22.3L
  рециклира Волумен: 50 кг / 118L, 164kg / 400L, 328kg / 800L, 380kg / 926L резервоарот автомобили: 23. 5T / 58M3
  ISO резервоар: 10t / 24M3 Техничка спецификација:

  Технички карактеристики:

  hf6


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  WhatsApp Online Chat !