Rreth nesh

Quzhou New Refrigeration Material Co. Ltd themeluar një ekip të shitjes e cila ka mbi 12years e shitjes përvojë. Fokusimi në zhvillimin dhe shitjen e produkteve kimike. Ajo është e vendosur inQuzhou qytetit, ku ka shumë ndërmarrje të prodhimit kimike dhe transporti i përshtatshëm.

Kompania e regjistruar kapital prej RMB 3 milion, vit shitjet shuma më shumë se RMB 100million, se produkteve kryesore janë refrigerants, klorid metan dhe kimikateve të tjera.

Kompania e ndërtuar një fabrikë në jug të qytetit Quzhou provincës Zhejiang, e angazhuar në përzierjen dhe paketim të gjitha llojet e refrigerants reja, bazë në fabrika dhe shitjet e vet ekipin e tij

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Car

WhatsApp Online Chat !