Rreth Nesh -. Co Quzhou Huafu NewRefrigeration materiale, Ltd

Rreth nesh

Quzhou New Refrigeration Material Co. Ltd themeluar një ekip të shitjes e cila ka mbi 12years e shitjes përvojë. Fokusimi në zhvillimin dhe shitjen e produkteve kimike. Ajo është e vendosur inQuzhou qytetit, ku ka shumë ndërmarrje të prodhimit kimike dhe transporti i përshtatshëm.

Kompania e regjistruar kapital prej RMB 3 milion, vit shitjet shuma më shumë se RMB 100million, se produkteve kryesore janë refrigerants, klorid metan dhe kimikateve të tjera.

Kompania e ndërtuar një fabrikë në jug të qytetit Quzhou provincës Zhejiang, e angazhuar në përzierjen dhe paketim të gjitha llojet e refrigerants të reja, baza në fabrika dhe shitjet e vet ekipin e tij, kompania është duke bërë mirë në tregun e brendshëm dhe ndërkombëtar të kimikateve, nga ana e i përsosur shitjes, ofrimit të shpejtë dhe çmimet konkurruese ne po rriten me shpejtësi në treg.

Kompania është beggingfor një zhvillim nga besueshmëria, duke ofruar produkte të mira dhe shërbime për klientët tanë.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !