Huafu paketim 13.6kg R134a

Huafu paketim 13.6kg R134a

Përshkrim i shkurtër:

Informacion Emri i produktit: Industrial HFC-134a Markë: Huafu Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China Storage: Në hijen, nuk e drejtpërdrejtë të diellit MF: MW C2H2F4: 102. 03 Standard: GB / T 18826-2002 Properties fizike dhe kimike: Në temperaturë normale dhe presionit, kjo është një gaz pa ngjyrë me aromë të lehtë të eter; 3 pika e shkrirjes: -103,15 ℃, pika vluar: -26,1 ℃, densitet: 1.206g / cm (25 ℃); me kusht normale, ajo është e ngjeshur në të lëngshme dhe ruajtur në cilindër, thermod saj ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion produktit
  Emri: Industrial HFC-134a Markë: Huafu
  Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China
  Storage: Në hije, jo të drejtpërdrejtë të diellit

  MF: C2H2F4 MW: 102. 03 Standard: GB / T 18826-2002
  Properties fizike dhe kimike: Në temperaturë normale dhe presionit, kjo është një gaz pa ngjyrë me aromë të lehtë të eter;
  3
  Pika e shkrirjes: -103,15 ℃, pikë vlimi: -26,1 ℃, densiteti: 1.206g / cm (25 ℃); nën kushte normale, ajo është e ngjeshur
  në të lëngshme dhe të ruhet në cilindër, prona e saj termodinamik është aq e ngjashme si ajo e CFC -12.
  Aplikimi: produkti është përdorur si ftohje në automobil ajër të kondicionuar, familjen dhe ftohje komerciale. Ajo
  gjithashtu mund të përdoret si një aerosol, retardant flaka dhe defekt agjent në farmaceutike, agrochemical, kozmetike dhe
  sektori pastrim.
  Storage & Transportation: Produkti është paketuar dhe transporti në cilindër çeliku, ISO-tank. Ajo duhet të mbahet në
  vend të freskët, e thatë, të mbajtur larg nga të nxehtit, të shmangur nga rrezet e diellit dhe shiut. Transportit duhet të jenë në përputhje me hekurudhore kineze
  dhe transportit rrugor rregulloreve në lidhje me ngarkesë të rrezikshme.
  Specifikim Paketa: cilindër Unrefillable: 220g, 250g, 280g, 300g, 340g, 500g, 800g, 1000g, 13.6kg; Rimbushje
  cilindër: 400 litra, 800L, 926L, ISO-tank.

  Specifikimet teknike:

  hf1


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !