Huafu paketim 22.7kg R22

Huafu paketim 22.7kg R22

Përshkrim i shkurtër:

Informacion Emri i produktit: Industriale Chlorodifluornmethane (HCFC-22) Brand: Huafu Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China Storage: Në hijen, nuk e drejtpërdrejtë të diellit MF: MW CHC1F2: 86,47 Standard: GB / T 7373 -2006 fizike dhe kimike Properties: në temperatura normale dhe presioni, produkti është një gaz pa ngjyrë, pa erë dhe nontoxic. Pika e saj e shkrirjes: -160 pikë ℃, e vlimit: -40,8 ℃, densiteti: 1. 213g / cm3 (20 ℃) ​​.Kur përzier me ajër, përzierje e saj është nonflammable dhe unexplosive ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion produktit
  Emri: Industriale Chlorodifluornmethane (HCFC-22) Brand: Huafu
  Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China
  Storage: Në hije, jo të drejtpërdrejtë të diellit

  MF: MW CHC1F2: 86,47 Standard: GB / T 7373-2006
  fizike dhe kimike Properties: Në temperatura normale dhe presioni, produkti është një i pangjyrë, pa erë dhe
  gazit nontoxic. Pika e saj e shkrirjes: -160 pikë ℃, e vlimit: -40,8 ℃, densiteti: 1. 213g / cm3 (20 ℃) .Kur përzier me ajër, saj
  përzierje është nonflammable dhe unexplosive. Stabilitet të mirë kimike në gjendje normale.
  Aplikimi: produkti është përdorur si një ftohje në shtëpiake, ajër të kondicionuar sistemeve industriale dhe tregtare. Ajo mund
  të përdoret gjithashtu si një shtytës aerosol për pesticide dhe bojë, ose si një agjent shuarjen e zjarrit. Ajo është gjithashtu një primar
  feedstock për prodhimin e fluori me bazë komponimeve Makromolekula.
  Storage & Transportation: paketuara në cilindra ose ISO-tankeve. Duhet të mbahen në vend të freskët dhe të thatë, pa u
  ekspozuar ndaj nxehtësisë burim, rrezet e diellit dhe shi. Transportit duhet të jenë në përputhje me kineze hekurudhore dhe rrugore
  rregullimin e transportit në lidhje me ngarkesë të rrezikshme.
  Specifikimet Paketa: cilindër Non-refiliable: 301bs / 13.6kg, 501bs / 22.7kg; Cilindër rimbushëse: 400 litra, 800L, 926L,
  1000L, ISO-TANK

  Specifikimet teknike:

  hf2


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !