Industrial Pentafluoroethane (HFC-125),

Industrial Pentafluoroethane (HFC-125),

Përshkrim i shkurtër:

Informacion Emri i produktit: Industriale Pentafluoroethane (HFC-125) Brand: Huafu Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China Storage: Në hijen, nuk e drejtpërdrejtë të diellit MW: 120. 02 Standard: Q / JHGS 182-2010 Properties fizike fechemical: Në temperatura normale dhe presioni, produkti është një gaz pa ngjyrë. 3 shkrirjes pikë: pikë -103 ° C vlimi: -48,1 ° C densitet: 1. 248g / cm (20 ℃) ​​Ajo ka stabilitet të mirë kimik nën kushte normale. Aplikimi: Produkti është përdorur si një përzierja ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion produktit
  Emri: Industriale Pentafluoroethane (HFC-125) Brand: Huafu
  Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China
  Storage: Në hije, jo të drejtpërdrejtë të diellit

  MW: 120. 02 Standard: Q / JHGS 182-2010
  Properties fizike fechemical: Në temperatura normale dhe presioni, produkti është një gaz pa ngjyrë.
  3
  shkrirjes pikë: pikë -103 ° C vlimi: -48,1 ° C densitet: 1. 248g / cm (20 ℃)
  Ajo ka stabilitet të mirë kimik nën kushte normale.
  Aplikimi: Produkti është përdorur si një material përzierja për ftohje të tilla si R404A, R407c, R410A, R507.
  Storage & Transportation: paketuara në cilindër ose IS〇-tankeve. Mbahen në vend të freskët dhe të thatë. Shmangur nga ngrohjes
  burim, mbahen larg nga rrezet e diellit dhe shiut. Transportit duhet të jenë në përputhje me hekurudhore dhe rrugore kineze
  transportit rregulloreve në lidhje me ngarkesë të rrezikshme.
  Specifikimet Paketa: cilindër Rimbushje: 400 litra, 800L, 926L, ISO-tank.

  Specifikimet teknike:

  hf4


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !