Industrial 1,1,1-Trifluoroethane (HFC-143a)

Industrial 1,1,1-Trifluoroethane (HFC-143a)

Përshkrim i shkurtër:

Informacion Emri i produktit: Industrial 1,1,1-Trifluoroethane (HFC-143a) Brand: Huafu Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China Storage: Në hijen, nuk e drejtpërdrejtë të diellit MF: C2H3CF3 MW: 84,04 standard: Q / JHGS 183-2010 fizike dhe kimike Properties: në temperatura normale dhe presioni, produkti është një gaz pa ngjyrë me një aromë të lehtë të ether.It tregon stabilitet të mirë kimik në kushte normale. Pika 3 e shkrirjes: -111 ℃ Pika e vlimit: -47. 24 ℃ densitet: 1. 3g / cm (25 ℃) aplikimin ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion produktit
  Emri: Industrial 1,1,1-Trifluoroethane (HFC-143a) Brand: Huafu
  Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China
  Storage: Në hije, jo të drejtpërdrejtë të diellit

  MF: C2H3CF3 MW: 84,04 Standard: Q / JHGS 183-2010
  fizike dhe kimike Properties: Në temperatura normale dhe presioni, produkti është një gaz pa ngjyrë me një të vogël
  aroma e ether.It tregon stabilitet të mirë kimik në kushte normale.
  3
  Pika e shkrirjes: -111 ℃ Pika e vlimit: -47. 24 ℃ densitet: 1. 3G / cm (25 ℃)
  Aplikimi: Produkti është përdorur si një lëndë e parë për refrigerants përzierje të tilla si R404, R408, R507.
  Storage & Transportation: paketuara në cilindër ose ISO-tank. Mbajtur në vend të freskët, e thatë. Shmangur nga burimi i nxehtësisë, të mbajtur larg
  nga rrezet e diellit dhe .Transportation shiut duhet të jenë në përputhje me hekurudhës dhe transportit rrugor rregulloret kineze
  në lidhje me ngarkesë të rrezikshme.
  Specifikim Paketa: cilindër Rimbushje: 400 litra, 800L, 926L, 1000L, ISO-TANK

  Specifikimet teknike:

  hf3


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !