Antipiretik propan R290

Antipiretik propan R290

Përshkrim i shkurtër:

Informacion Emri i produktit: Propane R290 Markë: Huafu Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China Storage: Në hijen, nuk e drejtpërdrejtë të diellit MF: CH3CH2CH3 丽: 44. 10 Fizike dhe kimike Prona të paluajtshme:: ngjyrë dhe pa erë, Pika e vlimit: -42. 1 ° C, Temperatura kritike: 96,6 ° C, presioni kritike Mpa: 4,248, ODP: 0, GWP: 3.3 PËRDORIMI: Për ftohje, për cinditioning qendror ajrit, pompë ngrohje, cinditioning ajrit dhe pajisje të tjera të vogla freskuese shtëpiake, zëvendësimin e .. .


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion produktit
  Emri: Propane R290 Markë: Huafu
  Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China
  Storage: Në hije, jo të drejtpërdrejtë të diellit

  MF: CH3CH2CH3丽: 44. 10
  Fizike dhe kimike Prona të paluajtshme:: ngjyrë dhe pa erë, Pika e vlimit: -42. 1 ° C,
  Temperatura kritike: 96,6 ° C, presioni kritike Mpa: 4,248, ODP: 0, GWP: 3.3
  PËRDORIMI: Për ftohje, për cinditioning qendror ajrit, pompë ngrohje, cinditioning ajrit dhe të tjera të vogla freskuese shtëpiake
  pajisjeve, zëvendësimin e HCFC- 22 gjithashtu mund të përdoret për të gazit metalike.
  PAKETIMI:
  cilindër Flakshëm: 5kg / 13.4L, 5. 5 kg / 13.4L, 9 kg / 22.3L, 9. 5g / 22.3L
  Riciklueshme Cylinder: 50 kg / 118L, 164kg / 400 litra, 328kg / 800L, 380kg / 926L Tank Car: 23. 5T / 58M3
  ISO Tank: 10T / 24m3 Specifikimet teknike:

  Specifikimet teknike:

  hf8


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni flamurin

  WhatsApp Online Chat !