Huafu Isobutane R600a

Huafu Isobutane R600a

Përshkrim i shkurtër:

Informacion Emri i produktit: Isobutane R600a Markë: Huafu Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China Storage: Në hijen, nuk e drejtpërdrejtë të diellit MF: CH3CH3CHCH3 MW: 58,123 presion Critical Mpa: 3,648 ODP: 0 GWP: 3 Vetitë fizike dhe kimike :: ngjyrë dhe pa erë, pika e vlimit: -11,7 ℃, temperatura kritike: 134,9, PËRDORIMI: për ftohje, e përdorur në refrigerants, freskuese, makinë ftohtë pije, alternative R12 aerosol për agjent të predhës për pesticidet, pastrim agjent, ac ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion produktit
  Emri: Isobutane R600a Markë: Huafu
  Producent: No.48 Donggang 1st Road, Quzhou City, Zhejiang, China
  Storage: Në hije, jo të drejtpërdrejtë të diellit

  MF: CH3CH3CHCH3 MW: 58,123 presion Critical Mpa: 3,648 ODP: 0 GWP: 3
  Fizike & kimike Properties :: ngjyrë dhe pa erë, Pika e vlimit: -11,7 ℃, temperatura kritike: 134,9,
  PËRDORIMI: Për ftohje, e përdorur në refrigerants, ftohje, të ftohtë pije makine, alternative R12 aerosol për të predhës
  agjent për pesticide, pastrimi agjent akrilik ngjyrosur etc.Also përdorur si një propellanti, një tretës.
  PAKETIMI:
  cilindër Flakshëm: 5kg / 13.4L, 6.5kg / 13.4L, 10kg / 22.3L, 11 kg / 22.3L
  Riciklueshme Cylinder: 50 kg / 118L, 200 kg / 400 litra, 400 kg / 800L, 450kg / 926L
  Tank Car: 28T / 58M3
  ISO tank: 10T / 24m3

  Specifikimet teknike:

  hf7


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !